IT Service®

IT Service® - компанія, яка охоплює широкий спектр послуг пов’язаних з технологіями управління та обробкою данних, а також створенням даних з використанням обчислювальної техніки. Наш багаторічний досвід роботи в даній сфері допоможе вам заощадити час та гроші. Завдяки висококваліфікованому персоналу, ми маємо змогу надавати послуги на найвищому рівні, враховуючи індивідуальні побажання кожного клієнта.

Маючи надійних партнерів на просторах України, з якими працюємо не один рік, ми виконуємо замовлення у найкоротший термін.

Компанія складається з таких відділів:

Відділ роздрібної торгівлі: - у нас ви маєте змогу замовити найсучаснішу обчислювальну техніку та аксесуари, від персонального комп’ютера або ноутбука для дому чи офісу, до серверних систем та професійного мережевого обладнання для побудови каналів цифрового зв’язку.

Відділ сервісного обслуговування: - надає послуги по ремонту, діагностуванню та виявленні фізичних та програмних відхилень у роботі вашого обладнання, а також послуги по налаштуванню мережевого обладнання та мереж цифрового зв’язку.

Відділ проектування: - допоможе Вам розробити різної складності канали цифрового зв’язку, комп'ютерні мережі, охоронні системи та системи відеоспостереження.

Виконавчий відділ: - працівники відділу завжди вчасно та якісно виконають поставлене вами завдання, цьому сприяє багаторічний досвід роботи з нашими клінтами.Опубликовать в twitter.com