Проблеми, які виникають з монітором.
07. 05. 2012


Де я можу встановити монітор?
Тепло і холод можуть вплинути на функціонування монітора. Волога і пил можуть привести до виходу з ладу монітора. Встановіть монітор так, щоб не було прямого сонячного світла або світло падало на поверхню екрана. Пристрої, які генерують магнітні поля, наприклад, Лазерний принтер, колонки і т.д., ніколи не слід розміщувати поряд з монітором. В іншому випадку, зображення екрану може бути порушено.

Що важливо на самому початку.
Довжина кабелю не повинна бути пошкоджена. Нічого не ставте на шнур живлення і переконайтеся, що немає вузлів в кабелі, стежте за гострими краями. Щоб від'єднати кабель, завжди беріться за вилку, а не за сам кабель, пошкоджений шнур може привести до пожежі або ураження електричним струмом. Не ставте на монітор,  будь-які ємності з рідиною. Якщо рідина потрапить в монітор, є небезпека ураження електричним струмом або короткого замикання. Переконайтеся, що вентиляційні отвори не закриті. Циркуляції повітря в моніторі, необхідні для запобігання перегріву - це може привести до вибуху або пошкодити монітор. Відкривати монітор самостійно заборонено, в іншому випадку існує небезпека ураження електричним струмом або іншим небезпекам. Монітор може бути відкритий тільки кваліфікованим персоналом.

Індикатор не горить.
Увімкніть комп'ютер і монітор. Переконайтеся, що кабель живлення підключено правильно. Переконайтеся, що монітор включений за допомогою вимикача живлення. Перевірте електричну розетку, підключивши інший електроприлад.

Загоряється помаранчевий.
Переконайтеся, що сигнальний кабель від монітора до VGA-порту ПК підключений. Переконайтеся, що комп'ютер включений. Якщо є можливість, підключіть монітор до іншого комп'ютера, щоб виключити дефекти або несправності відеокарти. Переконайтеся, що обраний дозвіл і частоту оновлення підтримує монітор. 

Знімок надто темний або дуже яскравий.
Будь ласка, перевірте показники яскравості і контрастності в екранному меню.

Мерехтить зображення.
Якщо зображення нестійке, це може бути пов'язано з низькою частотою оновлення. Будь ласка, виберіть більш високу частоту оновлення. Для отримання додаткової інформації зверніться до документації по комп'ютеру, відеокарти або операційної системи.

Опубликовать в twitter.com